Наша компанія

Ми, команда Мізерії, стараємось, щоб наш клієнт завжди отримував якісну та свіжу зелень. Тому не використовуємо в своєму виробницті небезпечних речовин які пришвидшують ріст та забезпечують довге зберігання рослини. Проводимо висадку насіння кожні 2-3 дні, що виростає протягом 3-5 тижнів в залежності від виду, це дозволяє нам забезпечувати поставку боксів декілька разів в тиждень.
Споживайте якісну та здорову зелень разом з Mizeria !

Філософія


Наша команда завжди намагається запропонувати нашим клієнтам щось більше, ніж просто зелень. Цей підхід ми використовуємо на всіх етапах виробництва: від посіву насінин і до доставки замовлень до Ваших домівок.

Осмисленість

Осмисленість – це саме те, чим ми керувались при створенні компанії “MIZERIA”. Кожен наш працівник прагне забезпечити якнайкращий рівень виконання роботи, щоб до Вашого столу потрапила тільки найякісніша зелень.

Повага

Наша команда поважає своїх клієнтів і дякує за те, що обирають нас. Щиро переконані, що тільки разом ми зможемо досягти блискучих результатів і вивести харчування українців на новий рівень.

Якість

Найбільший пріоритет на нашому виробництві - це якість нашої продукції. Кожен працівник “MIZERIA” щоденно працює, щоб надати нашим клієнтам можливість споживати свіжу й екологічно чисту зелень і покращити якість власного харчування.

Шукайте нас онлайн

Долучайтесь до нас у соціальних мережах