Наша продукція

Червоний базилік– одна з найпопулярніших ароматичних трав, яка особливо часто використовується в азіатській і кавказькій кухні. Він чудово поєднується з м’ясними стравами, овочевими салатами, бобовими, десертними напоями.

Зелений базилік популярний в Європі: Італії, Франції, Греції, Болгарії. У цих країнах його всюди додають в салати та всі холодні закуски й, звичайно, у випічку. Кухарі цінують рослину за прохолодний м’ятно-перцевий аромат і освіжаючий тонкий смак.

Рукола – вона ж індау, ерука, рокет – має легкий гіркуватий гірчичний відтінок, який надає будь-якій страві пікантності. Багато людей, відчувши цей смак один раз, не можуть його забути. А, дізнавшись, чим корисна рукола, стають її шанувальниками назавжди.

Салати сорту Батавія дуже популярні серед поціновувачів зеленої свіжої продукції, завдяки великому вмісту в них корисних для організму властивостей і вітамінних груп. Салат Батавія, це ніжні хрусткі, соковиті листя, кучеряве по краях, мають ніжний, злегка солодкуватий смак і маленький, такий же апетитний качанчик.

Він здатний перетворити й прикрасити будь-яку страву. Але незважаючи на зовнішню красу, для нашого організму важлива його внутрішня наповненість. Значна перевага салату Лолло Біонда ще і в тому, що він дуже легко сприймається і засвоюється шлунком.

Лолло росса іноді називають «кораловим» салатом, і дійсно, його химерно порізані і незвично забарвлені листя нагадують коралові рифи. Лолло росса відноситься до так званих «м'яким» салатів, він додає об'єм страв, як правило - салатів. Смак салату - горіховий, з легкою гіркуватістю.

Салат ромен, також відомий як кос-салат. Вперше овоч був відкритий в стародавньому Римі, звідси пішла назва Ромен. З нього готують найвишуканіші ресторанні страви, закуски.

У перекладі з французької мови «фрізе» означає кучерявий, що повністю описує зовнішній вигляд салату. У наш час мало хто широко використовує салат фризі в повсякденному раціоні, хоча рослина було відомо ще древнім грекам і римлянам, які вживали ендивій в їжу.

Шпинат - зелена трав'яниста рослина, яка доходить до стиглості всього за місяць. Всупереч поширеній думці, шпинат насправді є овочем, а не зеленню. Сік шпинату використовують в якості харчового барвника, додають в креми, морозиво, тісто для пельменів і навіть пасту.

Слово «чебрець» на грецькій мові означає «сила». Цим ім'ям стародавні хотіли підкреслити надзвичайну лікарську силу чебрецю. В Азії присмак чебрецю обов'язковий в національних стравах з баранини. Також ця пряність - незамінний інгредієнт французької кухні.

Петрушка відома людству вже більше двох тисяч років. Вперше ця рослина відшукали в дикій природі іспанці - неподалік від джерела прісної води серед скель. Ця зелень не тільки надає легкий солодкувато-терпкий смак стравам, але і насичує організм потрібними корисними речовинами.

В народі шніт-цибуля називають також цибуля-різанець, трібулька, скорода, сибірський або кущовий цибулю. Шніт-цибуля цінується через свій приємний смак і простоту вирощування. Листочки і цибулини шніт-цибулі мають приємний смак, без гіркоти.

Кріп — городня рослина холодостійка, пряність, однорічна культура; він чутливий до вологості ґрунту і світлолюбивий. Пряність цю, як правило, саджають, як самостійну культуру. Кріп можна садити протягом всього літа.

Листова гірчиця - це справжнє джерело корисних речовин, вітамінів, мікроелементів і амінокислот. Вона покращує апетит, сприяє підвищенню секреції шлункового соку, також доведено її антисептичну і протизапальну дію.

Темне, насичене хлорофілом листя, містить мінерали, бета-каротин, вітаміни, фолієву кислоту, залізо. Дослідження показали, що в хімічний склад мізуни входить кемпферол, рослинна сполука, яка діє як антиоксидант, і дуже корисна для здоров’я. Має м’який, перцевий смак забезпечує чудовий смак стравам з макаронів, супів, овочевих страв та піци.

Шукайте нас онлайн

Долучайтесь до нас у соціальних мережах